گشایش درب‌های اقامت اروپا؛ برنامه جدید ویزای طلایی مجارستان 2024

گشایش درب‌های اقامت اروپا؛ برنامه جدید ویزای طلایی مجارستان 2024

برنامه ویزای طلایی مجارستان به سورپرایز سال جدید میلادی 2024 تبدیل شد! برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری مجارستان که حدود ۶ سال در حالت تعلیق قرار داشت، پس از بررسی و بازبینی متعدد با احتمال زیاد در ماه آینده، یعنی ژانویه ۲۰۲۴ آماده پذیرش پرونده خواهد بود.

ماه گذشته، دولت مجارستان برنامه جدید “ویزای طلایی” یا اقامت از طریق سرمایه گذاری را به پارلمان ارائه کرد که هدف آن جذب سرمایه از متقاضیان کشورهای غیر اتحادیه اروپاست. پیش‌نویس این برنامه که با عنوان «ویزای سرمایه‌گذار مهمان» – Guest-Investor Visa معرفی شد، شامل سرمایه گذاری در پروژه‌های مهم و استراتژیک این کشور است که توسط دولت به رسمیت شناخته می شوند. این ویزا به عنوان اولین قدم برای اخذ مجوز اقامت 10 ساله محسوب می شود و در صورت حفظ شرایط می توان اقامت اروپایی را برای یک دهه دیگر نیز تمدید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:  09022331203

طرح پیشین اقامت طلایی مجارستان در سال ۲۰۱۷، پس از اعطای اقامت بحث برانگیز به یک فرد تحت تحریم ایالات متحده متوقف شد. برنامه پیشین در سال ۲۰۱۳ معرفی شده بود و شامل خرید اوراق قرضه مجارستان به ارزش 300000 یورو برای اقامت بود.

انتظار می‌رود با آغاز سال جدید میلادی، برنامه جدید اقامت از طریق سرمایه گذاری در مجارستان نیز کار خود را آغاز نماید ! ویزای سرمایه گذاری مهمان، مسیری ساده و قابل اعتماد برای اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری خواهد بود. اگر معیارهای مالی زیر را داشته باشید، می توانید از طریق برنامه ویزای سرمایه گذار مهمان مجارستان که از اول ژانویه ۲۰۲۴ راه اندازی می‌شود، اولین قدم را برای دریافت قامت اروپا بردارید.

شرایط سرمایه گذاری در برنامه ویزای طلایی مجارستان

راه های سرمایه گذاری در مجارستان برای اخذ ویزای طلایی :

  • سرمایه گذاری 250000 یورویی در سهام صندوق املاک مجارستان،
  • سرمایه گذاری 500000 یورویی در املاک مجارستان،
  • کمک 1 میلیون یورویی به بنیادهای ملی مورد تایید.

انتظار می‌رود برنامه ویزای طلایی مجارستان زودتر از برنامه ریزی اولیه که سپتامبر ۲۰۲۴ بود کار خود را آغاز نماید و احتمالاً از اوایل ماه آینده یعنی ژانویه ۲۰۲۴ می توانیم شاهد پذیرش پرونده جدید و ابلاغ کامل شرایط سرمایه گذاری باشیم . اگر قصد اقدام برای دریافت ویزای طلایی این کشور را داشته و یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب نمایید، حتما با مشاورین سی بی اف ایران در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما شرایط شما را کاملا بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید: ۱۱۱ ۷۲ ۹۹ ۵۲ ۹۷۱+ یا به ما ایمیل بزنید: info@cbfiran.com