درباره سی بی اف ایران - کراس بردر فریدم
درباره ما
شرکت اخذ اقامت و شهروندی CBF

شرکت کراس بوردر فریدم یک تیم حرفه‌ای متشکل از مشاوران سرمایه‌گذاری و متخصصان صنعت مهاجرت است، که با هدف شنیدن نیاز‌ها و اهداف متقاضی، تحقیق در مورد کلیه گزینه‌های سرمایه‌گذاری (در بازار املاک و اوراق) و ارزیابی روش‌های متناسب با نیاز متقاضی جهت مهاجرت، اخذ شهروندی و یا اقامت ایجاد شده است.

با بیش از ۲۳ سال فعالیت در این صنعت، با افتخار توانسته‌ایم شبکه قدرتمندی از شرکای حرفه‌ای خود تشکیل دهیم و موفقیت شما را تضمین کنیم.

همراه تمام وقت شما

متخصصان و مشاوران ماهر همیشه آماده ارائه خدمات قابل اعتماد و به روز هستند!

راهنمایی دقیق

مشاورین ما، راهنمایی لازم و دقیق و متناسب با هدف شما برای رسیدن به مقصد را به طور دقیق مشخص می‌کنند!

مشاوره و ارزیابی رایگان
تا آخرین پله موفقیت در کنار شما هستیم!

ما متخصصین، مشاورین و وکلای حرفه‌ای را برای حداکثر بهره‌مندی متقاضیان سرمایه‌گذاری‌های خارجی، اخذ شهروندی و یا اقامت، گرد هم آورده‌ایم. هدف ما تنها به انتها رساندن پرونده شما نیست، بلکه ایجاد یک رابطه طولانی مدت و حفظ رضایت دو طرفه است.

پرونده موفق اقامت
98%
پرونده موفق شهروندی
96%
سرمایه گذاری موفق
99%
اعتماد شما سرمایه ماست!
اعضای تیم کراس بوردر فریدم
تجربیات خبره ترین های این حوزه در اختیار شماست!
پانته آ فرد
مشاور ارشد

ایشان بیش از دوازده سال است که به تدریس زبان فرانسه و انگلیسی در موسسات آموزشی اشتغال داشته و هم اکنون در …

دانشگاه سایمون فریزر در مقطع فوق لیسانس زبان و ادبیات فرانسه در حال تحصیل است.

او از سال ۱۳۹۰ به صورت تمام وقت به عنوان مشاور ارشد در بخش پرونده های نیروی متخصص و سرمایه گذاری  و در بخش تولید محتوا و ترجمه های تخصصی فعالیت داشته است.

مهارت های ایشان بیشتر در زمینه ترجمه، نگارش و تهیه محتوای تخصصی و آموزشی به زبان انگلیسی و فرانسه است. همچنین او در کنار تحصیل همواره در شرکت های مختلفی در بخش بازرگانی و مکاتبات بین الملل فعالیت داشته است.
از مهم ترین شرکت هایی که ایشان افتخار همکاری با آن ها را داشته، می توان به شرکت کراس بوردر فریدم اشاره کرد که یک شرکت حقوقی-مهاجرتی با سابقه ای بسیار درخشان است.
پانته آ فرد از سال ۱۳۹۰ به صورت تمام وقت به عنوان مشاور ارشد در بخش پرونده های نیروی متخصص و سرمایه گذار فعالیت داشته است. همچنین انجام کلیه مکاتبات با وکلای شرکت و بررسی پرونده متقاضیان به عهده ایشان است. او بعد از ورود به کانادا مدیریت دفتر کانادا را عهده دار شده و یکی از اعضای تاثیرگذار و قدرتمند تیم کراس بوردر فریدم به حساب می‌آید.

مشاهده بیشتر

بورچین بارلاس
وکیل

بورچین بارلاس عضو کانون وکلای استانبول و همچنین عضو کانون وکلای بین المللی (IBA)، اتاق بازرگانی …

و صنعت ترکیه-بریتانیا، اتاق بازرگانی آمریکا است و در فهرست مرجع کنسولگری استرالیا در ترکیه ثبت نام شده است.
شرکت سی بی اف و بورچین همکاری خود را از سال ۲۰۱۷ با کمک به مشتریان خود در زمینه شهروندی از طریق برنامه های سرمایه گذاری، ساختار سرمایه گذاری، تاسیس شرکت ها آغاز کردند.
او همچنین دارای تجربه عالی در بسیاری از پروژه‌های بررسی دقیق، ادغام و تملک، خصوصی‌سازی و پروژه‌های ساختاری بین‌المللی در بخش‌های مختلف از جمله انرژی، بهداشت، مالی، ساخت‌وساز، بیمه و املاک و مستغلات است.
شرکت سی بی اف و بورچین بارلاس، باهم یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات را در سرتاسر جهان ارائه داده و یک نرخ ۱۰۰ درصدی از برنامه‌های موفق را با یک دیگر تجربه نموده‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشین کریمی
وبمستر و مدرس
نوشین کریمی، وبمستر، تولیدکننده محتوا و مدرس مجموعه تخصصی سی بی اف است. تحصیلات ایشان در زمینه زیست‌شناسی، زبان انگلیسی و IT بوده و…
دوره‌های متعدد مهارتی در زمینه زبان‌های انگلیسی، فرانسه و ایتالیایی، طراحی سایت، مدیریت فضاهای مجازی و مذاکره و فروش طی کرده است. در حال حاضر ایشان به عنوان تولیدکننده محتوا به صورت حرفه ای فعالیت دارد. خانم کریمی از سال ۲۰۲۰ با شرکت کراس بوردر فریدم همکاری کرده و به گفته ایشان تجربیات جالب و آموزنده‌ای با این تیم حرفه‌ای، مهربان، صادق و صمیمی داشته است.
مشاهده بیشتر
آزاده آذرمهر
مشاور سرمایه گذاری

آزاده آذرمهر حدود ۲۳ سال است که در صنعت سرمایه گذاری، دریافت شهروندی و اقامت تجربه بسیار حرفه ای دارد…

بیش از ۷ سال است که ایشان با شرکت کراس بوردر فریدم که پیشرو در زمینه اقامت، شهروندی، سرمایه‌گذاری، مهاجرت و انواع ویزا است، در جایگاه مدیریت دفتر ایران مشغول به کار است. فعالیت او در مجموعه سی بی اف، در بخش مشاوره اولیه متقاضیان سرمایه‌گذاری و تکمیل و بررسی نهایی پرونده‌های سرمایه گذاری است.

مشاهده بیشتر

مارک منگان
مشاور ارشد و مدیر مالی

مارک منگان مشاور مالی و حسابدار شرکت کراس بوردر فریدم بوده و تجربیات بسیار گرانبهایی در این زمینه دارد…

ایشان همکاری خود را از سال ۲۰۱۵ با شرکت سی بی اف آغاز کرده و توانسته است با دانش و تخصصی که دارد، بهترین مشاوره ها و مناسب ترین گزینه های سرمایه گذاری را برای متقاضیان عزیز به ارمغان بیاورد.

مشاهده بیشتر

دبورابروکس مانگان
وکیل

دبورابروکس مانگان از سال ۱۹۹۱ به عنوان یک وکیل حرفه ای در کشور سنت کیتس و نویس فعالیت خود را شروع کرد…

او همچنین دارای دیپلم پیشرفته در مالیات بین المللی (ADIT) است. شرکت کراس بوردر فریدم از سال ۲۰۱۲ با تیم حرفه ای که در این زمینه داشت و شروع همکاری با خانم مانگان، توانست متقاضیان بی شماری را در زمینه خدمات اخذ شهروندی کشور سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری به اهدافشان برسانند. متقاضیانی از سراسر دنیا مانند کشور های پاکستان، هند، عراق، سودان، قطر و… که به کمک تیم سی بی اف، در کمترین زمان و با هزینه ای اقتصادی، به اهداف خود در این زمینه دست یافتند.

مشاهده بیشتر

ندا آذرمهر
مشاور ارشد و مدیر مجموعه
ندا آذرمهر، مدیر و شریک مجموعه کراس بوردر فریدم و از اعضای حرفه‌ای ای ام سی و ای ام ای…
ساکن امارات بوده که مدیریت بخش خاورمیانه بر عهده ایشان است. ایشان بیش از ۲۲ سال تجربه تخصصی در کلیه برنامه های شهروندی، اقامت، مهاجرت و ویزاهای کاری و دانشجویی داشته و به صورت تقریبی به بیش از ۱۴۰۰ متقاضی و خانواده های آنها کمک نموده که با انتخاب بهترین گزینه سرمایه گذاری، شهروندی و یا اقامت، به آینده ای که برای خود برنامه ریزی کرده اند دسترسی پیدا کنند و رویای خود را محقق شده ببینند که برای هر دو طرف بسیار لذت بخش بوده است. ندا در ۱۰ سال گذشته به صورت تخصصی مشاور انواع سرمایه گذاری ها، سیستم مالیاتی کشورهای مقصد و طرح اقتصادی کسب و کار سرمایه گذاران بوده است. ایشان به دلیل تجربه زیادی که در این صنعت دارند، به عنوان مادر صنعت مهاجرت خاورمیانه لقب گرفته و در بین همکارانشان به این اسم شناخته شده اند که افتخاری بزرگ برای شرکت سی بی اف ایران به حساب می آید. ندا آذرمهر به مدت ۵ سال به آموزش مشاوران تازه کار این صنعت در کشورهای ایران، امارات، ویتنام و لبنان پرداخته که هم اکنون در شرکت های متفاوت و بزرگی مشغول به کار شده اند. همچنین وی بیش از ۳۰ سمینار، کنفرانس و یا گردهمایی در سراسر دنیا از جمله امارات، روسیه، چین، سنگاپور، ویتنام، تایلند، باکو، لبنان، هند، سنت کیتس، موناکو، سوئیس، مالتا، پرتغال، قبرس و ترکیه شرکت کرده و تجربیات خود را با ارگانهای دولتی و خصوصی این صنعت به اشتراک گذاشته و به همراه تیم های حرفه ای مستقر در آمریکا، انگلیس و امارات، در جهت پیشبرد این صنعت تلاش کرده اند. بهترین تجربه ایشان در این صنعت روابط و دوستی‌های طولانی مدتی است که با متقاضیان خود برقرار نموده و ارزش ایجاد، حفظ و ادامه این روابط برای ایشان لذت وصف ناشدنی داشته است.
مشاهده بیشتر
راس کانن
مشاور ارشد
راس کانن مشاور ارشد شرکت سی بی اف در اروپا (انگلستان) است که تجارب فراوانی در این زمینه کسب نموده …
وی از سال ۲۰۱۷ به تیم کراس بوردر فریدم ملحق شده و در زمینه مدیریت ثروت و انواع سرمایه گذاری افتخارات و تجربه‌های درخشانی به‌دست آورده است. همچنین ایشان فوق لیسانس حسابداری مالی و اقتصادی خود را در سال ۲۰۱۲ از دانشگاه انگلستان دریافت نموده است.
مشاهده بیشتر
دلیل اطمینان خاطر شما...

کراس بوردر فریدم این موقعیت را برای شما ایجاد می‌کند، تا در دنیایی که جمعیت آن رو به افزایش است و عدم ثبات و مسائل سیاسی زندگی افراد را تحت تاثیر خود قرار داده است، گزینه‌های بیشتری پیش روی خود داشته باشند.

هدف ما تنها به انتها رساندن پرونده شما نیست، بلکه ایجاد یک رابطه طولانی مدت و حفظ رضایت دو طرفه است

01
اراده قوی برای موفقیت شما
02
اهمیت بالای در دسترس بودن
03
20 سال تجربه حرفه ای در این زمینه
04
ایجاد یک رابطه طولانی مدت و حفظ رضایت دو طرفه است.
دیگر افتخارات شرکت سی بی اف

شرکت کراس بوردر فریدم مجموعه ای از بهترین‌های دولت ها، وکلای باتجربه، مشاورین متخصص، حسابرسان و مترجمین حرفه‌ای است از صفر تا صد مسیر اخذ شهروندی و اقامت، متقاضیان عزیز را همراهی کرده و با تجربه و مهارت چندین ساله و پرونده های موفق و سربلند، توانسته است نرخ رضایت و قبولی 99.4% را در بین متقاضیان خود کسب کند و به عنوان یکی از محبوب ترین شرکت‌های اخذ ویزا و اقامت در خاورمیانه شناخته شود.

از دیگر دستاورد های این تیم، می‌توان به شرکت در بیش از 30 سمینار و گردهمایی در سراسر دنیا از جمله امارات، روسیه، چین، سنگاپور، ویتنام، تایلند، باکو، لبنان، هند، سنت کیتس و نویس، سوئیس، مالتا، قبرس و ترکیه اشاره کرد که پیشرفت های قابل توجهی در این صنعت حاصل نموده و مفتخر است تا این تجربیات گرانبها را در اختیار متقاضیان و کاربران این صنعت قرار دهد.

شرکت کراس بوردر فریدم یک تیم حرفه‌ای متشکل از مشاوران سرمایه‌گذاری و متخصصان صنعت مهاجرت است، که با هدف شنیدن نیاز‌ها و اهداف متقاضی، تحقیق در مورد کلیه گزینه‌های سرمایه‌گذاری (در بازار املاک و اوراق) و ارزیابی روش‌های متناسب با نیاز متقاضی جهت مهاجرت، اخذ شهروندی و یا اقامت ایجاد شده است.

افراد متقاضی و خانواده آنان می‌توانند با اخذ مشاوره‌های حرفه‌ای از شرکت در مورد انجام یک سرمایه‌گذاری امن، اخذ شهروندی، اقامت، بهره‌مندی از حداکثر آزادی درسفر، تحصیل و مهاجرت به سراسر دنیا، مسیر زندگی خود را تعیین کنند.