برنامه دریافت اقامت و شهروندی پرتغال هر روز جذاب تر می شود

برنامه دریافت اقامت و شهروندی پرتغال هر روز جذاب تر می شود

خبر شگفت انگیز کوتاه شدن زمان انتظار برای دریافت پاسپورت پرتغال اعلام شد.

روز جمعه، پارلمان پرتغال تغییرات مهمی را در قانون تابعیت این کشور تصویب کرد. طبق ماده ۱۵ قانون اصلاحی پرتغال در ژانویه ۲۰۲۴، پنج سال دوره انتظار دریافت شهروندی شما از زمانی محاسبه خواهد شد که پرونده تان را به دولت جهت دریافت نامه قبولی ارائه می دهیم.

به طور مثال اگر حتی شما ۴ سال منتظر نامه قبولی خود باشید با این حال طبق این قانون جدید، شما بعد از سال ۵ام تحویل پرونده اقامت خود، همچنان اجازه ارائه درخواست پرونده شهروندی خود را خواهید داشت و متعاقبا پاسپورت خود را دریافت خواهید کرد.

این در حالی است که سایر کشورهای اروپایی  مانند یونان و یا اسپانیا که مشابه همین برنامه ویزای طلایی را دارند حداقل زمان انتظار دریافت پاسپورت انها ۷ سال و با شرایط بسیار سخت تر می باشد.

این یک فرصت بسیار طلایی و شگفت انگیز برای کسانی است که قصد سرمایه گذاری و دریافت ویزای طلایی و همچنین پاسپورت پرتغال را دارند. به این معنا که متقاضیان ماه ها یا سالها در پروسه دریافت پاسپورت این کشور جلو خواهند افتاد.

طبق قانون قبلی، متقاضیان اقامت این کشور، می‌توانستند ۵ سال پس از تایید کامل مجوز اقامتشان، برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام کنند. با این حال، به دلیل تاخیرهای روند اداری با مقامات مهاجرتی کشور، فاصله زمانی بین درخواست اقامت و تایید آن می تواند تا دو یا چند سال افزایش یابد.

برای دریافت مشاوره و شروع پرونده ویزای طلایی پرتغال خود، با مشاورین سی بی اف ایران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما شرایط شما را کاملا بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید: ۱۱۱ ۷۲ ۹۹ ۵۲ ۹۷۱+ یا به ما ایمیل بزنید: info@cbfiran.com