برنامه‌های دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

برنامه‌های اخذ اقامت از طریق سرمایه‌ گذاری متقاضیان را قادر می‌سازند تا از طریق انجام سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری در یک کسب‌و‌کار  و یا بدون سرمایه‌گذاری اقامت یک کشور دیگر را بدست آورند. این برنامه‌ها اغلب به عنوان «ویزای طلایی» شناخته می‌شوند. برنامه‌های اقامت از طریق سرمایه‌گذاری به خودی خود منجر به اخذ شهروندی نمی‌شوند، اگرچه در نهایت متقاضی می‌تواند پس از گذراندن دوران اقامت طبق قوانین هر کشور، طی فرآیندهای استاندارد اخذ تابعیت، برای کسب شهروندی درخواست دهند. شرکت سی بی اف در این زمینه، دارای تیمی مجرب و باتجربه بوده و به صورت کاملا حرفه‌ای، شما را راهنمایی کرده و در کمترین زمان، شما را به مقصدتان می‌رساند. فقط کافی است با ما تماس بگیرید!

فقط کافیست مقصد خود را برای سرمایه گذاری و اقامت انتخاب کنید

اقامت پرتغال از طریق
سرمایه گذاری

برنامه ویزای طلایی پرتغال توسط دولت این کشور راه اندازی شده تا سرمایه گذاران کشور های خارج از اتحادیه اروپا بتوانند از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقامت بگیرند که...

اقامت یونان از طریق
سرمایه گذاری

برنامه ویزای طلایی یونان یا اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور، باتوجه به شرایط موجود، به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین برنامه های اخذ اقامت در اروپا است؛ اما...

اقامت پرتغال از طریق
تمکن مالی

پرتغال به دلیل شرایط سرمایه گذاری مطلوب، امکان اخذ ویزا های مختلفی را برای شهروندان سرمایه دار خارجی فراهم کرده است که ویزای D7 یکی از این شرایط بسیار عالی است. فقط...

نیاز به مشاوره دارید؟

شما می‌توانید اطلاعات اولیه خود را در فرم زیر وارد کنید تا مشاورین ما، شرایط و نیاز های شما را بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند تا در زمینه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به شما مشاوره دهند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید 971529972111+ یا به ما ایمیل بزنید: info@crossborderfreedom.com

فرصت های سرمایه گذاری
قبلی
بعدی
دریافت ویزای اقامت (ویزای طلایی)

یکی از اولویت‌های سرمایه‌داران در کشورهای پر محدودیت برنامه‌ریزی برای داشتن آزادی عمل در انجام سفرهای بین‌المللی و تجارت و حتی اقامت در کشوری دیگر است. برنامه‌های دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری فرصت جابجایی آسان‌تر، حق زندگی، کار، تحصیل و دریافت خدمات پزشکی را در کشورهای دیگر برای سرمایه‌داران فراهم می‌آورند. افراد دارای استعداد و تخصص خاص نیز می‌توانند از برخی برنامه‌های اقامت نظیر ویزای طلایی امارات استفاده نمایند که در آنها تخصص و استعداد ویژه ایشان سرمایه‌ای‌ست که با خود به کشور مقصد می‌برند. کشورهای زیادی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند که در شرکتی سهیم شوند، شعبه‌ای از شرکت خارجی را در آنجا افتتاح نمایند و یا در کسب‌و‌کاری سرمایه‌گذاری کنند و به این طریق اجازه اقامت آن کشور را دریافت نمایند.

پخش ویدیو
مراحل اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

فرایند و مراحل اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری با توجه به انتخاب یکی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری متفاوت است که از شروع اقدام تا تکمیل پرونده، شامل اقدامات و فرایندهای مختلفی می‌شود که در طی روند پرونده و با تهیه و جمع آوری مدارک تا ارسال، انجام خواهد شد. در ابتدای کار، پس از بررسی مدارک اصلی برای اخذ اقامت و تایید اولیه پیشینه متقاضی و همراهان  توسط شرکت سی بی اف و دولت آن کشور، مدارک درخواستی به صورت رسمی ترجمه شده و به اداره مهاجرت مقصد ارسال می‌گردد تا تاییدیه نهایی و نامه پذیرش توسط دولت صادر شود.

سپس طرح توجیهی که توسط تیم متخصص و مشاوره کراس بوردر فریدم تهیه می‌شود تا توسط ارگان های مربوطه و ادارات ثبتی مقصد، مورد تایید قرار گرفته و اجازه فعالیت های اقتصادی و شغلی برای شما اخذ گردد. در پایان این فرایند، شما می‌توانید به سادگی به سفارت مقصد مورد نظر مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. سپس دیگر مراحل برنامه مورد نظر و ثبت شده انجام می‌شود تا در پایان اقامت خود و خانواده‌تان را دریافت نمایید. 

شرایط اخذ اقامت به روش سرمایه گذاری چیست؟

شرایط دریافت ویزای اقامت در هر کشوری، مطابق با قوانین آن کشور بوده و می‌تواند کاملا متغیر باشد. از حداقل میزان سرمایه و محدودیت های سنی گرفته تا تحصیلات، سوابق مدیریتی، صلاحیت مدیریت کسب و کار، گردش مالی و… می‌توانند در اخذ اقامت در کشور مورد نظر شما تاثیر گذار باشند.

اما اصلا نگران نباشید! تیم متخصصین کراس بوردر فریدم در این زمینه، افراد متخصص و باتجربه ای دارد که شرایط و موقعیت شما را ارزیابی کرده و بهترین راه را پیش پای شما قرار می‌دهند. همچنین مشاورین ما، تا آخرین مرحله از پرونده همراه شما خواهند بود. پس به راحتی می‌توانید به ما اعتماد کنید تا همه چیز را برای شما مهیا سازیم!

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اقامت

مدارک مورد نیاز برای اقدام متقاضی نیز، می‌تواند با توجه به کشور مقصد متغیر باشد. اما به طور کلی، مدارک زیر جهت اقدامات اولیه لازم است:

  • پاسپورت معتبر،
  • گواهی عدم سوء پیشینه،
  • تمکن مالی و گردش حساب تا ۴ سال اخیر،
  • سهام شرکت یا جواز کسب تا ۲ سال اخیر،
  • اسناد ملکی.
کشور مقصدحداقل سرمایه گذاریزمان تا دریافت اقامتزمان تا دریافت پاسپورت
پرتغال۲۸۰,۰۰۰ یورو در املاک
۲۵۰,۰۰۰ یورو کمک مالی بلاعوض
۶ تا ۸ ماه۵ سال
یونان۲۵۰,۰۰۰ یورو سرمایه گذاری در ملک۲ ماهپس از ۷ سال سرمایه گذاری

۵

درباره کراس بوردر فریدم
ما که هستیم؟!

شرکت کراس بوردر فریدم یک تیم حرفه ای شامل مشاوران سرمایه گذاری و متخصصین مهاجرت است که نیازها و خواسته های شما را بررسی کرده، بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد داده و تمامی امور اخذ اقامت و شهروندی شما را انجام میدهد.

کراس بوردر فریدم با بیش از ۲۰ سال تجربه حرفه ای در این صنعت، توانسته است تا با گردهم آوردن بهترین متخصصین و مشاورین این حوزه، موفقیت شما را تضمین کند.

درباره ما بیشتر بدانید

وکلای با تجربه

متخصصان ماهر همیشه آماده ارائه خدمات قابل اعتماد به مشتریان ما هستند!

مشاوره و ارزیابی رایگان

مشاوره و ارزیابی کاملا رایگان توسط تیم حرفه ای کراس بوردر فریدم

درباره کراس بردر فریدم - سی بی اف ایران
مقصدتان کجاست
کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید

یونان از سال ۱۹۸۱ یکی از اعضای اتحادیه اروپا و از سال ۲۰۰۰ تا کنون عضو شنگن و در سال ۲۰۰۱ عضو اتحادیه اروپا شده است. برنامه ویزای طلایی یونان با توجه به میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز در املاک به عنوان یکی از مقرون به صرفه‌ترین برنامه‌های دریافت اقامت در اروپا شناخته شده است. همچنین محبوب ترین و ارزان ترین گزینه سرمایه گذاری در یونان، خرید ملک است.

پرتغال از شمال و شرق با اسپانیا هم‌ مرز و از جهت غرب و جنوب با اقیانوس اطلس همسایه است. اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری یکی از مناسب ترین و ارزان ترین گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت است. همچنین از مزایای بی شماری مانند سفر به ۱۶۷ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا، آزادی زندگی و کار بدون محدودیت در کشور های دیگر اتحادیه اروپا و امکان استفاده از امکانات درمانی و تحصیلی بهره‌مند خواهید شد.

ویزای D7 پرتغال که به ویزای تمکن مالی نیز معروف است به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد دارند با درآمد ماهیانه و بودجه کافی خود به کشور پرتغال مهاجرت کنند اقامت این کشور را ارائه می‌دهد. ویزای D7 پرتغال برای کارآفرینان، صاحبین مشاغل آزاد، کارگران دورکار، و مستمری بگیرانی که مایلند بدون سرمایه‌گذاری اقامت این کشور را اخذ نمایند بسیار مناسب است.

سوالات پرتکرار در زمینه اقامت از طریق سرمایه گذاری

شما برای حفظ سرمایه گذاری در کشور پرتغال، می‌بایست به مدت حداقل ۷ روز در سال، در این کشور اقامت داشته باشید.

بله. نیاز به دانش ابتدایی زبان پرتغالی است.

بستگی به برنامه ای دارد که انتخاب می شود. سرمایه گذاری های مورد تایید دولت بهترین گزینه های انتخاب هستند. معمولا در این زمینه، بهترین روش سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در املاک و مستقلات است که شرکت کراس بوردر فریدم متخصص در زمینه سرمایه گذاری بوده و شما را در این مسیر، تا انتها همراهی می‌کند.

پرسش و پاسخ