قوانین جدید ویزای توریستی ایرلند برای شهروندان( دارندگان پاسپورت) دومینیکا

قوانین جدید ویزای توریستی ایرلند برای شهروندان( دارندگان پاسپورت) دومینیکا

باتوجه به تغییرات جدید در قوانین مهاجرتی کشور دومینیکا، کسانی که پاسپورت دومینیکا داشته و قصد سفر به کشور ایرلند را دارند، میبایست برای ورود به این کشور، درخواست ویزا بدهند.

هلن مک انتی وزیر دادگستری ایرلند، اعلام کرد که این محدودیت درخواست ویزا از روز پنجشنبه 7 مارس 2024 اعمال خواهد شد. مک انتی علاوه بر این اظهار داشت که مسئولین مربوطه کشور چالش های مرتبط با قوانین ویزا را همواره مورد بررسی و بازبینی قرار میدهند تا مهاجرت را به درستی کنترل نموده و کسانی که قصد سفر به ایرلند به دلیل کار، تحصیل یا پیوستن به اعضای خانواده خود را دارند، به راحتی بتوانند اقدام کنند.

همچنین این قوانین برای شهروندان هندوراس و وانواتو اعمال شده است و درخواست ویزای پرود برای این دو کشور نیز اجباری شده.

دولت ایرلند در بیانیه‌ای اعلام کرد که انتظار نمی‌رود با اجرای قوانین جدید، تعداد درخواست‌های ویزا از شهروندان این سه کشور افزایش چشمگیری داشته باشد. این بیانیه می‌گوید: “تعداد شهروندان دومینیکا، هندوراس و وانواتو که به ایرلند سفر می‌کنند و یا اقامت این کشور را دریافت میکنند، نسبتاً کم است. بنابراین، افزایش زیادی در ارسال درخواست ها پیشبینی نشده است.”

گزارش‌ها نشان می‌دهند که این نیاز به ویزا بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر ایرلند برای هماهنگی و اصلاح قوانین ویزایی خود در تعامل با کشورهای همسایه است.

دومینیکا، یکی از جذابترین مقصد های سرمایه گذاری و دریافت پاسپورت

باوجود تمامی محدودیت هایی که در بالا به آن اشاره نمودیم، این موضوع چیزی از ارزش پاسپورت این کشور جذاب کم نکرده و دومینیکا همچنان بعنوان یکی از بهترین و جذابترین مقصد ها برای برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با روش های سرمایه گذاری و دریافت شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، وارد لینک بالا شده یا با مشاورین سی بی اف تماس بگیرید و بصورت رایگان مشاورده دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما شرایط شما را کاملا بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید: ۱۱۱ ۷۲ ۹۹ ۵۲ ۹۷۱+ یا به ما ایمیل بزنید: info@cbfiran.com