اطلاعیه مهم دولت دومینیکا در خصوص برنامه شهروندی از طريق سرمایه گذاری – جولای 2023

اطلاعیه مهم دولت دومینیکا در خصوص برنامه شهروندی از طريق سرمایه گذاری – جولای 2023

در ابتدای امر، باید بگوییم که برنامه شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، یکی از محبوب‌ترین برنامه ها برای سرمایه گذاری امن، دریافت شهروندی و تضمین یک آینده درخشان برای متقاضیان عزیز محسوب می‌شود. اما این گزینه، دارای شرایط و مراحلی است که باید به مراتب گذرانده شوند. (برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه شهروندی دومینیکا از طريق سرمایه گذاری مراجعه کنید).
به تازگی، دولت این کشور زیبا در قلب حوزه کارائیب، بیانیه‌ای بسیار مهم صادر نموده که از 17 جولای سال 2023 در خصوص برنامه شهروندی دومینیکا به روش سرمایه گذاری عملی خواهد شد. در ادامه این اخبار به بررسی این اطلاع رسانی مهم می‌پردازیم:

اطلاع رسانی دولت دومینیکا:

از این پس، كشور ایران یکی از کشور های معین و مشخص، تحت برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری دومینیکا محسوب می‌شود. بررسی های دقیق تر برای تمامی متقاضیان (اعم از شهروند یا مقیم)، از 17 جولای سال 2023 اجرایی خواهد شد که مبالغ به‌صورت زیر خواهد بود:

  • ٢٥،٠٠٠ دلار آمریکا برای متقاضی اصلی،
  • ١٥،٠٠٠ دلار برای همسر متقاضی،
  • ١٥،٠٠٠ دلار برای هر فرزند وابسته ١٦ سال و بیشتر،
  • ١٠،٠٠٠ دلار برای هر فرزند وابسته 12 تا 15 سال.

کراس بوردر فریدم، فراتر از مرزها!

شركت كراس بوردر فريدم، همانطور كه از نام فارسي آن یعنی *فراتر از مرزها* مشخص است، با تلفیقی از دقت و تجربه، تمامی نیازها، اهداف و خواسته شما را بررسی نموده و مطابق با آن، بهترین گزینه را برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان به شما ارائه می‌دهد.
پس اگر قصد دريافت پاسپورت دوم یا اقامت از طریق سرمایه گذاری، ويزاي تحصيلي و همچنین ويزاي توريستي را دارید، حتما با مشاورین، وکلا و متخصصین سی بی اف ایران صحبت کنید. شما می‌توانید با یکی از شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل کرده و به صورت رایگان در زمینه اخذ شهروندی کشور دومینیکا از متخصصین ما مشاوره دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما شرایط شما را کاملا بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید: ۱۱۱ ۷۲ ۹۹ ۵۲ ۹۷۱+ یا به ما ایمیل بزنید: info@cbfiran.com