برنامه های شهروندی از طریق سرمایه گذاری

برنامه‌های شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری بدون نیاز به اقامت و یا با اقامت کوتاه چند روزه و یا چند هفته‌ای، دریافت سریع شهروندی را برای متقاضیان ممکن می‌سازند. این برنامه‌ها به عنوان «شهروندی دوم، تابعیت دوم و یا پاسپورت دوم» نیز شناخته می‌شوند و امکان سفر آزادانه و برخورداری از مزایای مالیاتی را برای دارندگان خود فراهم می‌آورند.

امروزه با توجه به شرایط دنیا بیش از هر زمان دیگر، سرمایه‌داران به دنبال گزینه‌های اخذ شهروندی متنوع و مقرون به صرفه هستند؛ چرا که گزینه‌ای کارآمد برای دسترسی به فرصت‌هایی‌ست که تا پیش از این غیرممکن بودند. به همین دلیل شرکت سی بی اف سعی کرده است تا به کمک یک تیم متخصص و مجرب به متقاضیان این حوزه، بهترین ها را ارائه کند. فقط کافی است با تیم مشاورین کراس بوردر فریدم تماس گرفته و صفرتا صد این پروسه را به ما بسپارید.

فقط کافیست مقصدتان را برای سرمایه گذاری و دریافت پاسپورت انتخاب کنید

شهروندی دومینیکا از طریق
سرمایه گذاری

دومینکا کشوری بسیار زیبا و خوش آب و هوا که اخذ شهروندی یا پاسپورت طلایی در این کشور از طریق سرمایه گذاری، بسیار آسان و وسوسه کننده است. فقط کافی است تا این موارد مهمی که...

شهروندی ترکیه از طریق
سرمایه گذاری

شهروندی یا پاس پورت طلایی ترکیه از طریق سرمایه گذاری، یکی از رایج ترین برنامه های اخذ پاسپورت در ایران است. براساس تغییرات جدید، هر سرمایه گذاری که حائز شرایط زیر باشد...

شهروندی وانواتو از طریق
سرمایه گذاری مالی

باتوجه به رابطه وانواتو با بانکداری جهان، این کشور رشد اقتصادی بسیار قابل توجهی داشته و همچنین صنعت توریسم یکی از صنایع سودآور این کشور است. در نتیجه برنامه اخذ شهروندی...

نیاز به مشاوره دارید؟

شما می توانید اطلاعات اولیه خود را در فرم زیر وارد کنید تا مشاورین ما، شرایط و نیاز های شما را بررسی کرده و در اسرع وقت با شما تماس بگیرند تا در زمینه دریافت شهروندی از طریق سرمایه گذاری به شما مشاوره دهند.

نیاز به مشاوره سریع دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید: 971529972111+ یا به ما ایمیل بزنید: info@crossborderfreedom.com

فرصت های سرمایه گذاری
قبلی
بعدی
دریافت پاسپورت طلایی از طریق سرمایه گذاری

در کشورهای اروپایی به سرمایه‌گذاران و افراد ثروتمند مجوز اقامت داده می‌شود. اگرچه اکنون کشورهایی نیز وجود دارند که با توجه به ملاحظات اقتصادی و بدون پیش‌نیازهای اقامتی شهروندی خود را به سرمایه‌گذاران اعطا می‌کنند. برنامه‌های اخذ شهروندی به افراد اجازه می‌دهند که به جای تولد و یا ازدواج، از طریق سرمایه‌گذاری در املاک و یا به واسطه پرداخت کمک مالی بلاعوض به صندوق‌های دولتی شهروندی کشوری دیگر را دریافت کنند. شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری فرصتی است که شما می‌توانید به طور قانونی و به سرعت و سهولت یک شهروندی جدید را به‌دست آورید.

 

پخش ویدیو
شهروندی و ملیت

از لحاظ حقوقی، شهروندی رابطه بین یک فرد و یک دولت است که توسط قانون هر کشور تعریف می‌شود و با خود حقوق و وظایفی را به همراه می‌آورد. این رابطه در عین ایجاد آزادی، مسئولیت‌هایی نیز برای فرد ایجاد می‌کند. شهروندی بالاترین و برترین نوع ملیت است و در حقوق بین‌الملل این اصطلاح به معنی تمامی افرادی‌ست که یک دولت موظف به حمایت از آنهاست. مفهوم ملیت نیز رابطه بین یک کشور و افراد را در برمی‌گیرد.

شهروندی دوم / دو تابعیتی بودن

شهروندی دوم (یا چند تابعیت) نتیجه تعامل قوانین دو یا چند کشور است. درصورتی که قوانین کشوری که شهروند آن هستید اجازه بدهند، شما با دریافت شهروندی یک کشور دیگر، شهروندی فعلی خود را از دست نمی‌دهید. افراد به شیوه‌های مختلف می‌توانند شهروندی دوم را از یک کشور دیگر دریافت کنند. به واسطه تولد در آن کشور، به واسطه رابطه فرزندی با شهروند آن کشور، ازدواج با شهروندی از آن کشور و یا پس از طی روند موفقیت‌آمیز پرونده اخذ شهروندی.

شرایط اخذ شهروندی به روش سرمایه گذاری چیست؟

شرایط دریافت شهروندی و یا تابعیت از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. به‌طور مثال داشتن وابستگی خانوادگی در آن منطقه و یا سپری کردن دوره‌های اقامت، در کنار شرایط دیگر مانند دانش زبان آن کشور، معمولا ضروری هستند.

اما اصلا نگران نباشید! تیم متخصص کراس بوردر فریدم در این زمینه، افراد مجرب و باتجربه ای دارد که شرایط و موقعیت شما را ارزیابی کرده و بهترین راه را پیش پای شما قرار می‌دهند. همچنین مشاورین ما، تا آخرین مرحله از پرونده همراه شما خواهند بود. پس به راحتی می توانید به ما اعتماد کنید تا همه چیز را برای شما مهیا سازیم!

 

 

درباره کراس بوردر فریدم
ما که هستیم؟!

شرکت کراس بوردر فریدم یک تیم حرفه ای شامل مشاوران سرمایه گذاری و متخصصین مهاجرت است که نیازها و خواسته های شما را بررسی کرده، بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد داده و تمامی امور اخذ اقامت و شهروندی شما را انجام میدهد.

کراس بوردر فریدم با بیش از ۲۰ سال تجربه حرفه ای در این صنعت، توانسته است تا با گردهم آوردن بهترین متخصصین و مشاورین این حوزه، موفقیت شما را تضمین کند.

درباره ما بیشتر بدانید

وکلای با تجربه

متخصصان ماهر همیشه آماده ارائه خدمات قابل اعتماد به مشتریان ما هستند!

مشاوره و ارزیابی رایگان

مشاوره و ارزیابی کاملا رایگان توسط تیم حرفه ای کراس بوردر فریدم ۹۷۱۵۲۹۹۷۲۱۱۱+

درباره کراس بردر فریدم - سی بی اف ایران
مقصدتان کجاست
کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید

شهروندی ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۱۶ آغاز شد، با این حال تغییرات اخیر در برنامه سرمایه‌گذاری “پر سرعت” آن را برای سرمایه‌گذاران بسیار جذاب‌تر کرده است. براساس تغییرات جدید هر سرمایه‌گذار خارجی که واجد شرایط باشد به راحتی می‌تواند پاسپورت این کشور را دریافت کند و از تمام مزایای شهروندی برخوردار شود.

وانواتو کشوری به شکل حرف Y زنجیره‌ای از چهارده جزیره اصلی بین اقیانوس آرام جنوبی و دریای مرجان است که منشاء آتشفشانی دارد. این کشور به دلیل آب و هوا، موقعیت جغرافیایی و زمینه پیشرفتی که دارد، یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای دریافت شهروندی محسوب می‌شود.

از زمان استقلال این کشور در سال ۱۹۷۸ این کشور عضوی از کشورهای مشترک‌المنافع بوده است. دومینیکا از سال ۱۹۹۱ برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را تحت برنامه شهروندی اقتصادی آغاز نمود و تاکنون موفق‌ترین و قدیمی‌ترین برنامه‌ها در نوع خود بوده است. همچنین دومینیکا به شما اجازه می‌دهد که شهروندی کشورهای دیگر را نیز داشته باشید و این خود دلیلی دیگر برای محبوبیت فراوان و انتخاب این کشور برای کسانی است که در جستجوی تنوع در سبک زندگی خود هستند.

سوالات پرتکرار در زمینه شهروندی از طریق سرمایه گذاری

شرایط دریافت شهروندی و یا تابعیت از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما داشتن وابستگی خانوادگی در آن منطقه و یا سپری کردن دوره‌های اقامت، در کنار شرایط دیگر مانند دانش زبان آن کشور، معمولا ضروری هستند.

اگر به دلیل شرایط سیاسی نتوانید پاسپورت خود را در کشور متبوع خود تمدید نمائید، داشتن پاسپورت دوم مزیت فوق‌العاده‌ای‌ست. یا اگر پاسپورت خود را گم کنید و ناگهان به آن نیاز داشته باشید تا زمان صدور پاسپورت مجدد، داشتن یک پاسپورت جایگزین بسیار حیاتی است. به خصوص در زمانی که پاسپورت دیگر شما، برای صدور ویزا نزد یک سفارتخانه خارجی است و برای انجام سفرهای بین‌المللی خود فقط می‌توانید از پاسپورت دوم خود استفاده کنید.

شرکت کراس بوردر فریدیم به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن، پاسپورت خود را تمدید نمایید. شما همچنین می توانید به نزدیکترین سفارت کشور مورد نظر خود مراجعه و درخواست تعویض پاسپورت خود را ارائه کنید.

هزینه های جانبی معمولا براساس تعداد اعضای خانواده و همچنین سن فرزندان می تواند متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین کراس بوردر فردیم تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ